תגובות מבקרים       

חזור לדף הבית> פרטים לגבינו

אתר הפלי''ם וההעפלה

להלן שלש דוגמאות לתגובות האוהדות הרבות שקיבלנו לאורך השנים ממבקרים באתר:

במרץ 2007, העניק אריה "לובה" אליאב ז"ל לצבי בן-צור הוובמסטר והעורך הראשי של האתר עותק של סיפרו "הספינה אולואה", עם ההקדשה האישית הבאה: "לצבי בן צור היקר, בברכת שלום לבבית ותודה על פעולתך בהקמת אתר הפלי"ם באינטרנט". הספר המרתק מתאר את מסע אונית המעפילים 'חיים ארלוזורוב' (היא 'אולואה'), שלובה היה מפקדה.

בינואר 2010 קיבלנו את המכתב הבא ממנהלת בכירה במשרד החינוך:
"סיירתי באתר בהתרגשות גדולה. אתר מצויין, מלמד, ממחיש. ניתן להיעזר בו במהלך הוראת ההסטוריה ובמיוחד בפרקים העוסקים בשנים המרתקות של תקומתנו כעם בארצו. כל הכבוד! יישר כחכם".

באוקטובר 2013 קיבלנו את המכתב הבא מקרן גבריל, תושבת זכרון יעקב:
"בימים אלה אני מכינה אלבום עבור אבי, שלמה הרשקוביץ, לרגל יום הולדת שמונים שלו. יצא לי להיחשף בצורה מעמיקה, באיחור מה, להיסטוריה של החיים שלו ושל העליה שלו לארץ ישראל, בגיל 13. בעקבות סיפור שלו בו הזכיר את האניות "פאן יורק" ו"פאן קרשנט" ולאחר חיפוש באינטרנט הגעתי לכתבה של Y-NET שהובילה אותי לאתר שלכם. קראתי בשקיקה את הסיפורים בהם מוזכרים שמותיהם של האניות הללו ולמדתי שיעור בהיסטוריה של ארץ ישראל. הוקסמתי מהאתר שלכם, משפע הסיפורים והמידע שיש בו וכן מהתמונות שלא ניתן להשיג בשום מקום אחר. יצא לי להכיר פרק בחייו של אבי, שלא ה כרתי קודם לעומקו, ומהסיפור שלו והמידע הרב שיש באתר שלכם, חשתי כאילו אני חווה את החוויה ביחד איתו וכל האחרים. תודה רבה לכם על הפעלת אתר מדהים כזה והנצחה של פרקים בהיסטוריה של ישוב היהודי".


יהודה בן-צור

powered by FreeFind

האתר מפרסם סיפורים אישיים רבים כפי שנכתבו ע"י האנשים עצמם; אין למערכת האתר אפשרות לאמת את כל פרטיהם ולכן כל הנכתב באחריות בלעדית של הכותבים.

Copyright© 2006 - 2017: Articles/stories/presentations/pictures - respective authors and/or copyright holders; Website design & code (html/php/xml/javascript) - Tzvi Ben-tzur; All rights reserved.